Шкільна форма

Форум для общения на разные темы

Re: Шкільна форма

Сообщение Coco Chanel » 19 май 2017, 12:06

Я вважаю, що шкільна форма не дозволяє нам самовиражатися. Вона робить нас скучними і однаковими. Нас тренують до дисципліни, змушуючи носити шкільну форму, але це не розвиває нас, а лише змушує жалітися на це непотрібне рішення.
Coco Chanel

Сообщение Coco Chanel » 19 май 2017, 12:06

Я вважаю, що шкільна форма не дозволяє нам самовиражатися. Вона робить нас скучними і однаковими. Нас тренують до дисципліни, змушуючи носити шкільну форму, але це не розвиває нас, а лише змушує жалітися на це непотрібне рішення.
Coco Chanel

Сообщение SACHAN » 19 май 2017, 12:08

хуйна ця ваша форма
SACHAN

Сообщение [email protected]_KISS » 22 май 2017, 13:07

Я проти шкільної форми. Вона заважає нам дівчатам бути гарними :evil:
[email protected]_KISS

Сообщение Ави » 22 май 2017, 13:08

В шкільній формі всі учні як з інкубатора. Ми проти такої форми!
Ави

Сообщение Бобровська Алінця » 24 май 2017, 09:03

]Шкільна форма потрібна адже вона: :o
– Дисциплінує , налаштовує на навчальний процес разом з однокласниками ;
– Привчає до порядку
– Практична, тому що буває немазких кольорів ;
– Гігієнічна, оскільки шиється з натуральних тканин , добре всмоктують вологу , пропускають повітря ;
– Комфортна , через спеціально підібраних фасонів ; можна продовжувати перерахування …
:)
Бобровська Алінця

Сообщение Ангелина Цепак » 24 май 2017, 20:22

Я вважаю, що шкільна форма потрібна, адже вона:
– Дисциплінує , налаштовує на навчальний процес разом з однокласниками ;
– Привчає до порядку;
– Демократична, адже майже у кожному колективі є представники різних верств суспільства і це яскраво виражається в одязі теж. Коли в соціумі немає різнополярних виразів матеріальної забезпеченості , то відносини більш врівноважені. Це примиряє дітей , створюючи найголовніше – здорову , гармонійну атмосферу в класі ;
– Економить час збору до школи , бо не стоїть питання вибору одягу ;
– Практична, тому що буває немазких кольорів ;
– Комфортна , через спеціально підібраних фасонів;
- Також форма дозволяє учням, особливо молодших класів, відчути свою приналежність до нової для них групі учнів...
Ангелина Цепак

Сообщение Лейла Агаєва » 29 сен 2017, 08:54

Я думаю, что школьная форма должна быть, но не навязывать и "штамповать" школьников. Чтобы была возможность самовыразиться, но не выходить за рамки приличия и нормы.
Лейла Агаєва

Сообщение Liza Ivanova » 02 окт 2017, 10:50

Я вважаю, що шкільна форма не має якесь особливе значення для учня, а для більше всього для школи. Більшість учнів, за моїм особистим опитуванням, надають перевагу одягатися так, як їм буде зручно. Звісно, деяким зручно в шкільній формі, але тема зараз про тих, хто хоче одягати те, що він може одягти в повсякденному житті. Також, треба урахувати те, що шкільна форма зовсім не відповідає знанням, які отримає там учень. З іншого боку, шкільна форма відповідає званню учні, а також статусу школи. Якщо учень йде в шкільній формі, інші зразу розуміють, що він навчається в якомусь навчальному закладі, який, мабудь, робить вище статус школи.
Liza Ivanova

Сообщение чернева » 02 окт 2017, 10:55

шкільна форма у кожної школи різна,як треба вибрати форму .Оскільки шкільна форма буде основним одягом більшу частину року, переконайтеся, що вона не тільки якісна з пошиття, але і зроблена з натуральних тканин
чернева

Пред.След.

Вернуться в Общий форум