Шкільна форма

Форум для общения на разные темы

Re: Шкільна форма

Сообщение Kusunchik » 02 окт 2017, 12:36

дуже прикольна шкілна форма
Kusunchik

Сообщение K4k8gh » 02 окт 2017, 12:40

Привіт всім! Я дуже радий побачити вас на цьому чудовому форуму!
K4k8gh

Сообщение Дария » 02 окт 2017, 12:41

Я вважаю,що шкільна форма не потрібна у наш час, тому що, те у що ми вдягнені не визначає наші знання. Але і учні повинні розуміти, що треба вдягатися у форму не надто відверту.
Дария

Сообщение love me » 02 окт 2017, 12:43

Я вважаю,що шкільна форма потрібна. Вона повчає дисципліни та порядку, налаштовує на навчання ;)
love me

Сообщение kadatskaya » 02 окт 2017, 12:45

Liza Ivanova писал(а):Я вважаю, що шкільна форма не має якесь особливе значення для учня, а для більше всього для школи. Більшість учнів, за моїм особистим опитуванням, надають перевагу одягатися так, як їм буде зручно. Звісно, деяким зручно в шкільній формі, але тема зараз про тих, хто хоче одягати те, що він може одягти в повсякденному житті. Також, треба урахувати те, що шкільна форма зовсім не відповідає знанням, які отримає там учень. З іншого боку, шкільна форма відповідає званню учні, а також статусу школи. Якщо учень йде в шкільній формі, інші зразу розуміють, що він навчається в якомусь навчальному закладі, який, мабудь, робить вище статус школи.

Згодна з твоєю думкою, адже шкільна форма дійсно ніяк не впливає на отримання знань.
kadatskaya

Сообщение Selina » 02 окт 2017, 12:56

Liza Ivanova писал(а):Я вважаю, що шкільна форма не має якесь особливе значення для учня, а для більше всього для школи. Більшість учнів, за моїм особистим опитуванням, надають перевагу одягатися так, як їм буде зручно. Звісно, деяким зручно в шкільній формі, але тема зараз про тих, хто хоче одягати те, що він може одягти в повсякденному житті. Також, треба урахувати те, що шкільна форма зовсім не відповідає знанням, які отримає там учень. З іншого боку, шкільна форма відповідає званню учні, а також статусу школи. Якщо учень йде в шкільній формі, інші зразу розуміють, що він навчається в якомусь навчальному закладі, який, мабудь, робить вище статус школи.

Я вважаю, що ти права, чи носити йому шкільну форму обирає кожен сам.
Selina

Сообщение Shimko » 03 окт 2017, 11:39

У нашій школі є статут, який вимагає дотримання шкільної форми. Я вважаю, що це добре, тому що ніхто не буде виділятися за одягом, кожен буде мати однаковий одяг та зосереждення на навчанні.
Shimko

Сообщение Абрамов Егор » 03 окт 2017, 11:45

Кожна школа має статут, в ньому написано яку саме форму потрібно носити. І я вважаю, якщо статут вимагає носіння певного одягу, його потрібно носити.
Абрамов Егор

Сообщение anna gamyanina » 03 окт 2017, 11:48

« За »шкільну форму говорить той факт, що діти, приходячи до навчального закладу в однаковому одязі, будуть приділяти набагато більше уваги самому процесу навчання, а вже ніяк не обговоренню нарядів один одного.
anna gamyanina

Сообщение Baba_Galya » 03 окт 2017, 11:49

школьной формы быть не должно
-Гальчун
Baba_Galya

Пред.След.

Вернуться в Общий форум