Шкільна форма

Форум для общения на разные темы

Re: Шкільна форма

Сообщение mid_one_228 » 21 дек 2017, 10:49

Кожного року перед початком навчального року тема шкільної форми стає мега-актуальною. Тисячі, якщо не мільйони батьків та дітей, ходять по магазинах у пошуках одягу. Шкільна форма – той біль, який рано чи пізно переслідує кожну сім’ю.

Я навчалась в радянській школі і добре пам’ятаю той день, коли нашій вчительці, в погоні за «світлим майбутнім» прийшла істинно геніальна думка – до шкільного плаття ввести чорні та коричневі бантики, кожного дня. Через деякий час до нас приїхала комісія і запитала: « А що, у Вас траур?»

Якщо хтось думає, що сьогодні багато змінилось - той дуже помиляється. Шкільна форма регулюється наказом президента пана Кучми та постановою Кабміну від 1996 року, минулого століття. І дуже багато директорів шкіл далі пресловутого : «Ввести обов’язковість шкільної форми..» навіть не читали цього наказу. Фантазія безкінечна.
mid_one_228
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 21 дек 2017, 10:44

Re: Шкільна форма

Сообщение sadsamus » 22 дек 2017, 09:53

Я вважаю, що шкільна форма потрібна. Тоді всі будуть рівними. Не буде багатих та бідних. Вони всі будуть рівними. А ще сучасна молодь вдягається до школи моментами не відповідно, а шкільна форма вирішує всі проблеми одночасно. Тобто, шкільна форма це невід'ємна частина. Але це суто моя думка
sadsamus
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 22 дек 2017, 09:49

Re: Шкільна форма

Сообщение Mary Gorsheneva » 19 янв 2018, 10:50

У деяких випадках шкільна форма потрібна тільки тоді, коли дядьки/тітки, що приходять, перевіряти стан учнів чи щось ще.
Та й коли якись свята.
Mary Gorsheneva
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 19 янв 2018, 10:42

Пред.

Вернуться в Общий форум

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron