Шкільна форма

Форум для общения на разные темы

Re: Шкільна форма

Сообщение Каріна0001 » 02 май 2018, 11:05

Шкільна форма дозволяє дітям не відволікатися на такі значущі для них деталі, як обговорення зовнішнього вигляду однокласників і рівень їх матеріального забезпечення. У силу того, що діти часто жорстокі у своїх судженнях, школярі з бідніших сімей можуть чути на свою адресу глузування.

Це може вплинути не тільки на їх самооцінку, а й успішність у цілому.

Завдяки однаковою для всіх одязі соціальні відмінності стираються. Шкільна форма дисциплінує дітей. Класичний крій одягу, відсутність кричущих деталей і неприпустимих етикетом вирізів дає дітям можливість зосередитися на навчанні.

Однак, ці плюси введення форми актуальні тільки для тих шкіл, де варіанти моделей шкільної форми обговорюються заздалегідь і є обов'язковою вимогою для всіх учнів. У школах, де форма обов'язкова, але вимоги до шкільної форми не обумовлюються уповноваженими педагогами або батьківським комітетом – ці плюси вже не працюють.

У такому випадку думка про те, навіщо потрібна шкільна форма, є виправданим. Діти все одно будуть відволікатися і обговорювати сукню або новий модний жакет від шкільної форми тієї чи іншої учениці.

Плюси і мінуси шкільної форми

Плюси

До плюсів введення шкільної форми можна віднести вже відмічені раніше дисциплінованість і стирання соціальних ознак. Також форма дозволяє учням, особливо молодших класів, відчути свою приналежність до нової для них групі учнів.

Мінуси

Серед мінусів носіння шкільної форми можна відзначити її дорожнечу. Повний комплект з окремими елементами одягу для зміни може обійтися батькам у круглу суму. До того ж їм необхідно буде купувати одяг для прогулянок і вихідних днів. Ще однією проблемою шкільної форми є догляд за нею. Багато костюми періодично доводиться віддавати в хімчистку, а також ретельно і акуратно гладити.

Для самих школярів форма стає проблемою тоді, коли адміністрація навчального закладу приймає рішення про ведення єдиного фасону для всіх учнів. Проявити свою індивідуальність за допомогою одягу учням стає складно.

Якою має бути шкільна форма?

Шкільна форма являє собою набір одягу класичного крою. Вибираючи форму для дитини, батькам варто скрупульозно поставитися до кожної моделі. Оскільки дитині доведеться провести в ній більшу частину часу, форма повинна відповідати таким вимогам:

• тканина повинна бути натуральною, допускається невелика кількість синтетичних волокон;

• всі шви і строчки повинні бути якісними;

• одяг не повинен обмежувати рухів дитини;

• якщо колірна гамма не затверджена статутом школи, перевагу краще віддати темним і не марким відтінкам, особливо це стосується форми для хлопчиків.
Каріна0001
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 02 май 2018, 10:58

Re: Шкільна форма

Сообщение Кароліна1112 » 02 май 2018, 11:06

"Єдина шкільна форма, яка існувала в Радянському Союзі, несла на собі чимале ідеологічне навантаження. Вона символізувала причетність до великої єдності людей, до колективу. Ностальгія за подібним відчуттям спонукає нинішніх випускниць шукати та одягати шкільну форму радянських часів на останній дзвоник. І якби сьогодні в Україні ввели єдину шкільну форму, це було б непогано. Це б допомогло формуванню почуття колективізму, якого сьогоднішнім дітям не вистачає. Наразі стане чи ні клас колективом, залежить лише від учителя. Та не кожному викладачеві під силу об’єднати дітей.
А щодо індивідуальності дитини, то одяг тут має другорядне значення. І чому власне дитяча індивідуальність має проявлятися саме в одязі? Є чимало інших способів самовираження в навчанні, в хобі, та в чому завгодно. І те, якою виросте дитина, залежить не від того, у що її одягають. Головне - як її виховують батьки.
Купуючи шкільну форму, обов’язково запитайте у дитини її думку і купуйте ту форму, яка дитині подобається. Сьогодні головний принцип шкільної форми: це має бути діловий одяг."
Кароліна1112
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 02 май 2018, 11:00

Re: Шкільна форма

Сообщение llmmnnss » 04 май 2018, 11:48

ни о чем :lol:
llmmnnss
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 04 май 2018, 11:44

Re: Шкільна форма

Сообщение kg4gbf » 11 май 2018, 08:01

:? :lol:
kg4gbf
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 11 май 2018, 07:57

Re: Шкільна форма

Сообщение zlatafeschenko » 14 май 2018, 10:12

Я вважаю що шкільна форма не так і важлива, але якщо вона є то повинна бути гарна. :D
через темну шкільну форму все стає одноманітним і не цікавим :P :?
zlatafeschenko
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 14 май 2018, 10:09

Re: Шкільна форма

Сообщение zlatafeschenko » 14 май 2018, 10:13

Але якщо шкільна форма і є то вона повинна бути максимально однаковою ;)
zlatafeschenko
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 14 май 2018, 10:09

Re: Шкільна форма

Сообщение Іван Янюк » 16 май 2018, 08:16

На мою думку шкільна форма потрібна.
Іван Янюк
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 16 май 2018, 08:11

Re: Шкільна форма

Сообщение nastyakaif78 » 23 май 2018, 13:36

Шкільна форма це круто)
nastyakaif78
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 23 май 2018, 13:35

Re: Шкільна форма

Сообщение Саша Парий » 23 май 2018, 13:38

Я думаю шкільна форма це круто , але ходити в ній кожен день дуже важко і так ти не розкриваєшся як особистість
Саша Парий
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 23 май 2018, 13:36

Пред.

Вернуться в Общий форум

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron