На главную Учителям Школьникам Абитуриентам Студентам Родителям Форум Добавить материал Заказать работу Поиск документов
Реклама
Реклама
 Еще статьи из раздела "Нормативные документы"
 Лист N 1/9-267 від 24.07.2001
 Наказ № 595 від 04.09.2003р.
 Наказ № 797 от 15.10.2004
 Указ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 Галузева програми впровадження профільного навчання на 2008-2010 роки
посмотреть все статьи раздела

 Автор документа: Официальный сайт Министерства образования и науки Украины

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 216 2442, факс (044) 274 1049, [email protected]
№ 1/9-245 від 27.06.2001
На № від _



Міністерство освіти Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних. Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій


Про організацію роботи середньої загальноосвітньої школи повного дня і груп продовженою дня


Багаторічна педагогічна практика підтвердила важливість роботи середньої загальноосвітньої школи повного дня (далі - школи повного дня) і груп продовженого дня, зокрема у розв'язанні такого важливого питання, як отримання загальної середньої освіти. В школах повного дня і групах продовженого дня відкриваються широкі можливості для надання кваліфікованої допомоги учням у виконанні навчальних завдань, в усуненні прогалин у знаннях, створюються сприятливі умови для задоволення різноманітних інтересів учнів, організації дозвілля вихованців, проведення позакласної, позаурочної роботи, з попередження дитячої бездоглядності та безпритульності.
Враховуючи важливість виконуваних завдань школами повного дня і групами продовженого дня, з метою належної організації їх роботи та на виконання п.5 ст.14 Закону України "Про загальну середню освіту" Міністерство освіти і науки України роз'яснює.
Школи повного дня і групи продовженого дня створюються за наявності необхідної матеріально-технічної бази і за умови, що їх організація не призводить до збільшення змінності занять у загальноосвітніх навчальних закладах.
Групи продовженого дня можуть комплектуватися з учнів одного класу, а також двох або декількох. Зарахування дітей до школи повного дня або групи продовженого дня проводиться за наказом директора загальноосвітнього навчального закладу на підставі заяв батьків або осіб, які їх замінюють.
Заяви на зарахування дітей до школи повного дня або групи продовженого дня приймаються, як правило, до 5 вересня поточного навчальною року
Відрахування учнів зі шкіл повною дня та груп продовженого дня проводиться за наказом директора на підставі заяв батьків або осіб, які їх замінюють.
Для роботи груп продовженого дня використовуються навчальні кабінети, спортивний і актовий зали, бібліотека, читальний зал та інші навчальні приміщення. Порядок їх використання і відповідальність за збереження обладнання встановлюється директором загальноосвітнього навчального закладу.
Режим дня у школах повного дня і групах продовженого дня розробляється у відповідності до Державних санітарних правил і норм утримання, устаткування загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, розглядається радою навчального закладу і затверджується наказом директора школи.
Директор загальноосвітнього навчальною закладу несе відповідальність за створення необхідних умов для роботи груп продовженого дня і загальну організацію навчально-виховного процесу в них та забезпечує охорону життя і здоров’я дітей.
Заступник директора з виховної роботи у тісній взаємодії з педагогом-організатором та психологом (соціальним педагогом) організовує позашкільну та позакласну роботу з вихованцями груп, надає методичну допомогу вихователям, залучає представників установ, організацій, громадськість до виховної роботи з дітьми.
Вихователь групи продовженого дня відповідає за стан і організацію навчально-виховного процесу в закріпленій групі, забезпечує охорону життя та здоров’я дітей, веде журнал групи продовженого дня.
Режим роботи вихователів встановлюється директором загальноосвітнього навчального закладу відповідно до режиму роботи загальноосвітньої школи.
Для учнів шкіл повного дня і груп продовженого дня може організовуватися гаряче харчування, відповідно до встановлених норм, як за кошти бюджету, так і за кошти батьків.

Заступник міністра В.О.Огнев’юк

Штангей Н.П.
216-79-13

загрузка...
Реклама

Все материалы сайта Rambler's Top100

Авторство размещенных материалов администрацией не проверяется.
В случае, если вы являетесь автором какого-либо размещенного материала и вас не устраивают условия размещения,
то обратитесь пожалуйста к авторам проекта для исправления.

При копировании любых материалов с данного сайта, ссылка на сайт - обязательна. | Статьи партнёров

Обратная связь

Ваш IP:
54.224.220.72 (54.224.220.72, 54.224.220.72)