На главную Учителям Школьникам Абитуриентам Студентам Родителям Форум Добавить материал Заказать работу Поиск документов
Реклама
Реклама
 Еще статьи из раздела "Общая документация по ОТ"
 Производственная инструкция по охране труда для воспитателя продлённого дня
 Основные правила поведения заложников.
 Производственная инструкция по охране труда для заместителя директора школы по АХЧ (завхоза)
 Накази з охорони праці на серпень-вересень місяці
 Правила поведения при получении угрозы по телефону.
посмотреть все статьи раздела

 Автор документа: Слівінський Г.І.

ЩОБ ПОЖЕЖА ОМИНУЛА!

 

З року в рік із настанням осінньо-зимового періоду все більшої гостроти набуває проблема забезпечення пожежної та техногенної безпеки. У зв’язку з похолоданням, значно збільшується ймовірність виникнення пожеж через використання громадянами в побуті відкритого вогню, саморобних електронагрівальних приладів, порушення правил пожежної та техногенної безпеки при користуванні електрообладнанням і пічним опаленням.

З початку року в Святошинському районі міста Києва виникло 466 пожеж на яких загинуло семеро осіб. Як свідчить аналіз, основні причини та умови, що сприяють виникненню пожеж та загибелі людей на них, пов'язані з соціально-економічними загальнодержавними процесами, до яких слід віднести: погіршення технічного стану житлового фонду, зменшення асигнувань на виконання необхідних протипожежних заходів; використання  з порушеннями пожежної та техногенної безпеки електрообігрівачів та інших приладів опалення; наявність окремих соціальних груп підвищеного ризику; неможливість проведення протипожежної пропаганди серед осіб без постійного місця проживання та тих, хто зловживають алкоголем, наркотиками й використання останніми для проживання непристосованих для житла місць.

Підтвердженням вищевказаного є пожежа, яка трапилася 20.10.2011року близько 17год. 30хв. по вул. Яснополянській, 4/5 Святошинського району м. Києва.

Горіла господарська будівля на території приватної садиби. Ліквідаторами пожежі на місці події виявлено обгорілий труп невідомого чоловіка. Вогонь знищив перекриття споруди, пошкодив стіни та матеріальні цінності, які зберігалися в будівлі. Ліквідаторами пожежі на місці події виявлено обгорілий труп невідомого чоловіка. По попередній версії, загиблий був без постійного місця проживання і шукав тимчасовий притулок у домоволодіннях, які залишались власниками без нагляду на довго. Ймовірною причиною цієї пожежі стало необережне поводження з вогнем загиблого, а точніше – намагання невідомого зігрітися за допомогою відкритого полум’я.

Шановні читачі! Святошинське РВ ГУ Держтехногенбезпеки у місті Києві звертається до вас не залишати знедолених одиноких, старих і немічних громадян, а також людей, схильних до пагубних звичок без нагляду та моральної і фізичної підтримки. Щоб уникнути біди, варто і самим бути обережними у поводженні з вогнем, дбати про пожежну та техногенну безпеку свого житла. Адже людський фактор – головна причина чи не кожної пожежі.

 

Начальник Святошинського РВ ГУ

Держтехногенбезпеки у місті Києві

майор служби цивільного захисту

Слівінський Г.І.

загрузка...
Реклама

Все материалы сайта Rambler's Top100

Авторство размещенных материалов администрацией не проверяется.
В случае, если вы являетесь автором какого-либо размещенного материала и вас не устраивают условия размещения,
то обратитесь пожалуйста к авторам проекта для исправления.

При копировании любых материалов с данного сайта, ссылка на сайт - обязательна. | Статьи партнёров

Обратная связь

Ваш IP:
3.230.148.211 (3.230.148.211, 3.230.148.211)